Calming+

Köpekler için özel olarak geliştirilmiş etkin formülasyonu ile, Tüm psikolojik problemlerde, mevcut veya geçmiş dönemde oluşan kaygıyı gidermeyi, stres yönetimini düzenleyerek tedaviye destek olmayı amaçlar.

calming

Calming+

Gentiana Lutea, Passiflora, Chammomile, L-Theanine, L-Triptofan, Valerian, Hem Seed Oil temel etken maddelerine ek olarak formülündeki benzersiz içerik ile uzun süren çalışmalar sonucunda optimum etkinliği sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Tüm psikolojik problemlerde, mevcut veya geçmiş dönemde oluşan kaygıyı gidermeyi, stres yönetimini düzenleyerek tedaviye destek olmayı ve minik dostlarımızın yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlar.

Yenilikçi yarı-likit formülasyon ve lezzetli kıvamı ile minik dostlarımızın strese girmeden etkin miktarda ürünü tüketmeleri sağlanır.

İçerik : 

Gentiana Lutea, Passiflora, Chammomile, L-Theanine, L-Triptofan, Valerian, Hem Seed Oil, Tiyamin HCL, Butil hidroksi Toluen (BHT), Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Ksantan gum, Polioksietilen Sorbitan Monooleat

Kulanım Şekli : Hekiminiz farklı şekilde önermediği sürece her 10 kg. Canlı ağırlık için günlük 2 ml. ürün Köpeklerin öğünlerine karıştırılarak kullandırılır.

Daha detaylı teknik bilgi ve destek için Veteriner Hekiminize danışabilirsiniz.