Liver Renew

Kediler için özel olarak geliştirilmiş etkin formülasyonu ile, Karaciğere bağlı rahatsızlıklarda ve fonksiyon bozukluklarının düzeltilmesinde tedaviye destek olmayı amaçlar.

liver

Liver Renew

Betaine, L-arginine, Turmeric, Artichoke, Silybin, Vitamine E temel etken maddelerine ek olarak formülündeki benzersiz içerik ile uzun süren çalışmalar sonucunda optimum etkinliği sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Karaciğere bağlı rahatsızlıklarda ve fonksiyon bozukluklarının düzeltilmesinde tedaviye destek olur ve minik dostlarımızın yaşam kalitelerini arttırmaya yardımcı olur.

Yenilikçi yarı-likit formülasyon ve lezzetli kıvamı ile minik dostlarımızın strese girmeden etkin miktarda ürünü tüketmeleri sağlanır.

İçerik : 

Betaine, L-arginine, Turmeric, Artichoke, Silybin, Vitamine E, Tiyamin HCL, Riboflavin, Pridoksin hcl, Folik Asit, Siyanokobalamin, Butil hidroksi Toluen (BHT), Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Ksantan gum, Polioksietilen Sorbitan Monooleat

Kulanım Şekli : Hekiminiz farklı şekilde önermediği sürece günlük 2 ml. ürün Kedilerin öğünlerine karıştırılarak kullandırılır.

Daha detaylı teknik bilgi ve destek için Veteriner Hekiminize danışabilirsiniz.