Renal Renew

Fosfat bağlayıcı özelliği ve Kediler için özel olarak geliştirilmiş etkin formülasyonu ile, Üriner sisteme bağlı rahatsızlıklarda ve Böbrek fonksiyon bozukluklarında tedaviye destek olmayı amaçlar.

renal

Renal Renew

Methionine, Chitosan, Cranberry, Urtica Dioica, Astragalus, Grape Seed Extract temel etken maddelerine ek olarak formülündeki benzersiz içerik ile uzun süren çalışmalar sonucunda optimum etkinliği sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Böbrek fonksiyon bozukluklarında ve Üriner siteme bağlı rahatsızlıklarda tedaviyi destekler ve minik dostlarımızın yaşam kalitelerini arttırmaya yardımcı olur.

Yenilikçi yarı-likit formülasyon ve lezzetli kıvamı ile minik dostlarımızın strese girmeden etkin miktarda ürünü tüketmeleri sağlanır.

İçerik : 

L-Methionine, Chitosan, Cranberry, Urtica Dioica, Astragalus, Grape Seed Extract, Vİtamine C, Butil hidroksi Toluen (BHT), Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Kalsiyum Karbonat, Potasyum Karbonat, Tripotasyum Sitrat, Ksantan gum, Polioksietilen Sorbitan Monooleat

Kulanım Şekli : Hekiminiz farklı şekilde önermediği sürece günlük 2 ml. ürün Kedilerin öğünlerine karıştırılarak kullandırılır.

Daha detaylı teknik bilgi ve destek için Veteriner Hekiminize danışabilirsiniz.